5 dakikada kredi veren bankalar listesi

Nakit ihtiyacı olan kişilerin başvurduğu yolların başında krediler gelmektedir. Kredi başvurusu yapmak ve bu başvurudan yanıt almak bazen günler sürebilmektedir. Nakit ihtiyacının acele olması durumunda ise 5 dakika da kredi veren birçok banka kuruluşu bulunmaktadır. Aşağıda bu bankaları sizler için listeledik.

Teknoloji ile birlikte kredi alma sürecide hızlanmış ve sadece telefondan mesaj atarak bile hesabınıza istediğiniz tutarda ki krediyi aktarılmaktadır. Tabi ki bu miktar fazla olmamakla birlikte ilgili bankanın da müşterisi olmak zorundasınız. 5 dakika da 100.000 Türk Lirası gibi bir miktar almanız çok zor olmakla birlikte günlük ihtiyacınızı karşılayacak tutarları, örneğin

Türkiye’de birçok banka kuruluşu bulunsa da anında kredi veren banka sayısı oldukça azdır. Aşağıda listelediğimiz bankalar ise sizin kredi ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Yapı Kredi Anında Kredi

Türkiye’nin köklü bankalarından olan Yapı Kredi, müşterilerine kaliteli hizmet anlayışını benimseyen bankalar arasındadır. Nakit ihtiyacınız olması durumunda Yapı Kredi Bankası bu ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Yapı Kredi müşterisi iseniz ve bankanın İnternet Bankacılığını kullanıyorsanız gerek telefon uygulamasından gerekse İnternet şubesine girerek hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tabi ki kredi notunuzun kredi almaya yeterli olması gerekmektedir. Başvurulara çok hızlı yanıt gelmekle birlikte onaylanması durumunda vadesiz hesabınıza para yatırılmaktadır.

ING Bank 5 Dakika da Kredi

Hollanda merkezli olan ING Bank, ülkemizde son yıllarda birçok şube açmış ve sürekli olarak büyüyen bir bankadır. ING Bank müşterisi iseniz İnternet üzerinden başvuru yaparak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Başvurular en geç 5 dakika içerisinde yanıtlanmakta ve olumlu bulunması durumunda banka hesabınıza kredi tutarını anında göndermektedir.

TEB Hızlı Kredi

Müşteri memnuniyeti noktasında kaliteli hizmet veren bir başka banka olan Teb ile de yine kolayca kredi alabilirsiniz. İnternet şubesine girerek hızlı kredi başvurusu yapabilir ve bankanın size sunmuş olduğu faiz oranı üzerinden kredi alabilirsiniz. Anında kredi uygulamasının faiz oranı biraz fazla olduğu için başvuruyu yaparken dikkatli olmalısınız.

Garanti Bankası Kredi

Türkiye’nin bankacılık sektöründe birçok ilke imza atan ve teknolojiyi en iyi kullanan bankalar arasında olan Garanti bankasından hızlı kredi almak için kişisel bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir. Eğer banka müşterisi iseniz başvurunuz çok hızlı bir şekilde yanıtlanmaktadır.

 

 

 

Ziraat Bankası Anında Kredi

Çiftçinin ve emekçinin bankası olan Ziraat Bank’ta müşterilerine bu hizmeti vermektedir. Bu hizmeti diğer bankaların aksine telefon aracılığı ile de yapabilirsiniz. TC kimlik numaranızı, aylık gelir bilginizi, cep telefon numaranızı ve istediğiniz vade süresini yazdıktan sonra 4747’e kısa mesaj çekmeniz yeterlidir. Banka kısa bir süre içerisinde başvurunuzu değerlendirmekte ve uygun bulunması durumunda krediyi hesabınıza aktarmaktadır.

5 Dakikada Kredi veren birçok banka bulunmakla birlikte ilgili bankaların müşterisi olmanız, kredi geçmişinizin temiz olması ve hali hazırda yüklü miktarda da krediniz olmaması durumunda yukarıda saymış olduğumuz bankalar size hızlı bir şekilde kredi verebilir.

Tüm bankaların genellikle başvuruları İnternet Şubesi üzerinden olsa da müşteri hizmetleri telefon numarasını da arayarak hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Diğer yandan, bu şekilde kredi almak kolay olsa da yüklü miktarda kredi almak bu yöntemle zordur. Bu sistem sadece günlük veya aylık ihtiyaçları karşılayacak tutarlarda kredi kullanmak isteyen kişilere sunulmaktadır.

Son zamanlarda artan faiz oranları ve ekonomik sıkıntıdan dolayı bankalar müşterilerine kredi verirken zorluk çıkardığı için bu uygulamadan kredi alan kişi sayısında azalma bulunmaktadır.