Kredi kartınızla çilingir hizmeti alabiliyorsunuz!

Kredi kartına sahip olan kişiler kartın özellikleri ile bilgileri çoğunlukla bilmemektedir. Kartınız ile yapabileceğiniz birçok hizmet vardır ve bankalar bu hizmetleri asistan hizmetleri olarak tanımlanmaktadır. Kredi kartı çilingir hizmeti alarak kapıda kaldıysanız sorunsuz bir şekilde çilingir çağırıp kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Hizmeti kullanma koşulu ile kart sahibinin ikametgâh olarak verdiği adres olması ve bunu belgelemek için bir adet faturasının olmasıdır. Çilingir hizmetini kullanmak istiyorsanız bankanızın çağrı merkezini arayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz. Olay başına verilen bir miktar ücret karşılığında kolaylıkla çilingir çağırabilir ve evinize giriş yapabilirsiniz. Anahtar değişimi yaptırmak istiyorsanız bu extra olarak ücretlendirilmektedir.

Genellikle kapıda kalındığı zaman; ya anahtar unutulmuş, kaybedilmiş ya da kaza veya hırsızlık durumundan kaynaklı hasar alınmış olmaktadır. Bu durum ile karşı karşıya kaldığınız an kapıya da zarar vermemek adına çilingir çağırmanız gerekmektedir. Son dönemlerde çilingir çağırmak da bankalar sayesinde kolaylaşmaktadır. Hem bankalara olan güven daha fazla olduğu için her işinizi halletmek de güven içerisinde olmaktadır. Kredi kartı çilingir hizmeti ile birlikte bankalarınızın sizin için yaptığı birçok asistan hizmet vardır.

Kredi kartlarının asistan hizmetleri nelerdir?

Otel hizmeti, araç yardım hizmeti, cam hizmeti, elektrik hizmeti, tesisatçı hizmeti ve hastane hizmeti gibi birçok noktada kredi kartınızdan destek alarak yapabilirsiniz. Konut, araç ve genel hizmetler olarak 3’e ayrılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra sevdiklerinize hediye gönderimi yapabilirsiniz. Özellikle çiçek gönderimi kredi kartı ile çoğu kişi tarafından yapılmaktadır.

Kredi kartlarının asistan özelliklerinin faydası nedir?

Kredi kartı olan kişilerin asistan özelliklerini kullanması hayatı kolaylaştıran en önemli noktalardan biridir. Özellikle telaş anında yanınızda olan kredi kartı asistan özellikleri sayesinde işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Bu noktada devreye girdiği için insan hayatını kolaylaştıran bir hizmettir. Bu nedenle en büyük faydası da bu noktadır.

Bankalar çıkardıkları asistan hizmetler sayesinde rekabeti daha da arttırdıkları için her geçen gün farklı hizmetlere de ev sahipliği yapılıyor. Bazı bankalarda uçak bileti, maç bileti ve şoför desteği bile verilmektedir. Bu nedenle her geçen gün hizmet kapsamı artmaktadır.

Tüm bu hizmetler kredi kartı kullanan çoğu kullanıcı tarafından bilinmemektedir. Bazı bankaların yaptığı en önemli asistan hizmeti ise kart sahibinin yaralandığı ya da rahatsızlandığı anda ücretsiz olarak yılda 2 kere hastaneye transfer yapmaktır. Hizmetlerden yararlanmak için bu konuda çoğu kullanıcıya bilgi vermek gerçekten çok önemlidir. Özellikle kredi kartı çilingir hizmeti çoğu kişi tarafından bilinmediği için bazen saatlerce çilingir aranmaktadır. Bu noktada bilinçli kullanıcı olmak adına da önemli bir adım atmanız gerekmektedir.

Kredi kartınızı aldığınız zaman sadece harcama yapmak için kullanmamalısınız ve size sunduğu tüm olanakları bilerek kullanmanız gerekmektedir. Her an her durumda yanınızda sizi asiste edecek bir uygulama ve bir banka sistemi olduğu için kendinizi de güvende hissedeceksiniz. Özellikle kredi kartı çoğu insan için yanında bulundurduğu bir güç olarak bilinmektedir ve size sunduğu hizmetler sayesinde bu güç ikiye katlanmaktadır.

 

Kredi kartı asistan hizmetlerinin ücretleri nelerdir?

Her hizmet kendi arasında farklı bir şekilde ücretlendirildiği için belirli bir ücreti ya da ücret aralığı yoktur. Sizde ihtiyacınıza uygun olan asistan hizmetlerine, bankanızın çağrı merkezini arayarak ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Bu noktada ücretlendirmelerle ilgili de bilgi almanız daha doğru olacaktır. Seçtiğiniz hizmete göre farklılık gösterdiği için çağrı merkezi çalışanlarından daha detaylı bir bilgi almanız gerekmektedir.